Tersine Mühendislik Hizmetleri

Tersine mühendislik faaliyetleriyle, fiziksel olarak var olan bir nesnenin, teknik resim ve katı model datasının elde edilmesi amaçlanmaktadır.  İhtiyaç dahilinde eldeki mevcut parça üzerinde ıslah işlemlerinin yapılması, yeniden üretime alınması veya karşılık parçasının yeniden tasarlaması gibi işlemler için, 3 boyutlu tarama, nokta bulutları üzerinde çalışma ve katı modelin çıkartılması süreçleri tarafımızca yürütülmektedir. Bir çok alanda 3b tarama cihazları ile elde edilen dataları, bilgisayar ortamında farklı tersine mühendislik programları yardımı ile üretilebilir hale getirilebilmekte, gerçek duruma en yakın katı model oluşturarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Yurt içinde veya yurtdışından tedariği zor parçalar, temin maliyeti yüksek ve yurt dışı bağımlılığı olan parçalar, tüm modifikasyon işlemleri, yeniden entegrasyon işlemleri gibi bir çok alanda hızlı aksiyon ve imalat desteği için yanınızdayız.


Tersine Mühendislik Hizmetleri - Sacenka Teknik | 3 Boyutlu Ölçüm | Tersine Mühendislik Hizmetleri  | Otomasyon Çözümleri | İmalat Destek Hizmetleri | Ölçüm Hizmetleri | Teknik Eğitimler

Sacenka Teknik, taşınabilir hassas CMM ( Laser Tracker ) ve ölçüm kolları ile 3B ölçüm ve tersine mühendislik hizmeti veren bir mühendislik şirketidir.
Savunma, havacılık, otomotiv, enerji, beyaz eşya, ağır sanayi, demir-çelik, medikal ve denizcilik gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmemiz yurt içinde ve yurt dışında 200’den fazla işletmeye hizmet vermektedir.

Sacenka Teknik

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi
Cumhuriyet Caddesi
No: 7/B Elmadağ / Ankara

Web Tasarım : 101 Medya © 2021. 3 Boyutlu Ölçüm, Tersine Mühendislik Hizmetleri, Otomasyon Çözümleri, İmalat Destek Hizmetleri, Teknik Eğitimler, Ölçüm Hizmetleri.
Hemen Ara
WhatsApp Sipariş Hattı
İnstagram