Hakkımızda

SACENKA TEKNİK olarak savunma ve havacılık sektöründe üretim, talaşlı imalat ve ölçüm konularında 15 yılı aşkın deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz birçok proje kapsamında, ölçüm metodlarını belirlemekten hassas ölçümler yapılmasına kadar geniş alanda çalışmalar yürütmekteyiz. Özel fikstür, aparatların tasarlanması, hassas olarak ayarlanması, hizalama süreçlerinin gerçekleştirilmesi ve sahada devreye alma işlemlerinde yanınızda olarak, bir çok sorunu kaynağında tespit edip çözüm önerileri sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz 3 boyutlu tarama işlemleri ile tersine mühendislik çalışmalarının başlangıç noktasını  oluşturuyor ve siz değerli müşterilerimiz için CAD dataları hazırlıyoruz. İhtiyaçlarınız kapsamında tarama datası veya sizin paylaştığınız CAD datalar ile test öncesi ve sonrası karşılaştırma ölçümleri yapıyoruz. (Bu hizmet kapsamında yapılacak analizlerde, iş parçası test öncesi taranır, daha sonra teste gönderilir, testten sonra tekrar taranarak ilk taranan veri ile karşılaştırılarak, iş parçası yüzeyinde deformasyon veya aşınmalar net olarak tespit edilebilmektedir.)

Ölçüm çalışmalarında sıklıkla yaşanan sıcaklığa bağımlılık ve termal uzama kat sayısı kaynaklı sorunların bertaraf edilmesi için, ısıl genleşmeleri dikkate alarak kompanzasyonlu ve  kompanzasyonsuz ölçümler yaparak, siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Hakkımızda - Sacenka Teknik | 3 Boyutlu Ölçüm | Tersine Mühendislik Hizmetleri  | Otomasyon Çözümleri | İmalat Destek Hizmetleri | Ölçüm Hizmetleri | Teknik Eğitimler

Sacenka Teknik, taşınabilir hassas CMM ( Laser Tracker ) ve ölçüm kolları ile 3B ölçüm ve tersine mühendislik hizmeti veren bir mühendislik şirketidir.
Savunma, havacılık, otomotiv, enerji, beyaz eşya, ağır sanayi, demir-çelik, medikal ve denizcilik gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmemiz yurt içinde ve yurt dışında 200’den fazla işletmeye hizmet vermektedir.

Sacenka Teknik

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi
Cumhuriyet Caddesi
No: 7/B Elmadağ / Ankara

Web Tasarım : 101 Medya © 2021. 3 Boyutlu Ölçüm, Tersine Mühendislik Hizmetleri, Otomasyon Çözümleri, İmalat Destek Hizmetleri, Teknik Eğitimler, Ölçüm Hizmetleri.
Hemen Ara
WhatsApp Sipariş Hattı
İnstagram