Neden Sacenka?

Tasarım, üretim ve kalite konularında mevcut tecrübesi ile ilk seferde doğru ürün ve sürdürülebilir üretimin sağlanması amacıyla siz değerli müşterilerimize çözüm üretmek için kurulan firmamız, birçok ar-ge, üretim ve süreç iyileştirme çalışmalarını yürütmüştür. Aktif olarak sahada sizlerle birlikte hizalama, ölçüsel muayene, cihaz performans ölçümleri, tersine mühendislik hizmetleri, özel fikstür tasarım ve imalatı konularında bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi paylaşarak hizmetinizdeyiz.

Doğru ürün için tasarım girdisi oluşturma, cihaz kurulumu, cihaz performansı ve yeterliliği, personel yetkinliği, doğru konumlandırma ve bağlama yöntemleri, işleme metodunun belirlenmesi konularında bilgi ve becerilerimize güveniyoruz. 

Neden Sacenka? - Sacenka Teknik | 3 Boyutlu Ölçüm | Tersine Mühendislik Hizmetleri  | Otomasyon Çözümleri | İmalat Destek Hizmetleri | Ölçüm Hizmetleri | Teknik Eğitimler

Sacenka Teknik, taşınabilir hassas CMM ( Laser Tracker ) ve ölçüm kolları ile 3B ölçüm ve tersine mühendislik hizmeti veren bir mühendislik şirketidir.
Savunma, havacılık, otomotiv, enerji, beyaz eşya, ağır sanayi, demir-çelik, medikal ve denizcilik gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmemiz yurt içinde ve yurt dışında 200’den fazla işletmeye hizmet vermektedir.

Sacenka Teknik

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi
Cumhuriyet Caddesi
No: 7/B Elmadağ / Ankara

Web Tasarım : 101 Medya © 2021. 3 Boyutlu Ölçüm, Tersine Mühendislik Hizmetleri, Otomasyon Çözümleri, İmalat Destek Hizmetleri, Teknik Eğitimler, Ölçüm Hizmetleri.
Hemen Ara
WhatsApp Sipariş Hattı
İnstagram